UZAuto Motors

UzAuto Motors - підприємство з виробництва легкових автомобілів і мікроавтобусів марки Chevrolet в Узбекистані. Також компанія розвиває мережу з продажу автомобілів власного виробництва.

Виробництво компанії діє в місті Асака Андижанской області, в Ташкенті та у місті Пітнак Хорезмской області на найбільшому в пострадянській Центральній Азії автозаводі проектною потужністю понад 250 тисяч одиниць на рік, створеному «з нуля».

Підприємство заснували в 1993 році. У 2007 році на виробничих майданчиках Ташкентського Механічного Заводу була створена Ташкентська філія АТ «Джі Ем Узбекистан», де налагоджено великовузлове (SKD) складання автомобілів Chevrolet Captiva, Tacuma і Epica, а потім у 2012 році автомобіля Chevrolet Malibu.

У 2008 році АК Узавтосаноат та американським концерном General Motors, було засновано підприємство АТ «Джі Ем Узбекистан» – автомобілі Daewoo почали вироблятися під маркою Chevrolet.

В кінці червня 2019 року керівництво General Motors Uzbekistan прийняло рішення про перейменування компанії на UzAuto Motors.

У лютому 2020 року була досягнута домовленість з компанією General Motors про відновлення продажу автомобілів під брендом Chevrolet.

В травні 2018 р. завод отримав третій ступінь інтеграції якості в виробничі процеси заводу - сертифікат BIQ III (Built-In Quality), а наприкінці 2020 року четверту ступінь інтеграції якості в виробничі процеси заводу - сертифікат BIQ IV.

    Розрахувати кредит на авто

    Модель:

    Сума в наявності для початкових витрат (перший внесок, реєстрація,
    страхування): *