UZAuto Motors

производство UZAuto Motors

UzAuto Motors – підприємство в Узбекистані, на якому виробляються надмалі мікроавтобуси та легкові автомобілі марки Chevrolet. Компанія також займається розвитком мережі продажу авто власного виробництва.

Компания UZAuto Motors

Заводи компанії розташовуються в Ташкенті, в місті Асака Андижанської області, а також у місті Пітнак Хорезмської області - на автомобільному заводі проектною потужністю понад 250 000 одиниць на рік, створеному з нуля. Виробництво є найбільшим у своєму сегменті у пострадянській Центральній Азії.

UZAuto Motors

Заснували підприємство у 1993 році. У 2007 році на базі виробничих площ ТМЗ (Ташкентського механічного заводу) створили Ташкентську філію АТ GM Uzbekistan. Тут налагодили великовузлове складання автомобілів Chevrolet Epica, Captiva та Tacuma. Пізніше, 2012 року, до них додався автомобіль Chevrolet Malibu.

UZAuto Motors

У 2008 році американський концерн General Motors та АК «Узавтосаноат» заснували підприємство АТ GM Uzbekistan. Тут стали виготовляти машини Daewoo під брендом Chevrolet.

У червні 2019 року в General Motors Uzbekistan ухвалили рішення про перейменування підприємства в UzAuto Motors.

У лютому 2020 року в результаті домовленостей із General Motors відновилися продажі авто під маркою Chevrolet.

У травні 2018 року завод отримав сертифікат BIQ III (Built-In Quality — це 3-й ступінь інтеграції якості у виробничі процеси заводу. А в грудні 2020 року сертифікат BIQ IV — 4-й ступінь інтеграції).

    Розрахувати кредит на авто

    Модель:

    Сума в наявності для початкових витрат (перший внесок, реєстрація,
    страхування): *